Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź analogicznych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To także całe mnóstwo wspaniałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.